1. "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin"
  2. Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19
  3. Rozbudowa i modernizacja części obiektu w celu stworzenia Akademickiego Centrum Edukacyjnego z Inkubatorem Organizacji Pozarządowych
  4. Zakup laptopów do szkół i placówek oświatowych Powiatu Wadowickiego
  5. Modernizacja obiektów infrastruktury z przeznaczeniem na cele społeczne w zakresie boisk sportowych przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 Wadowicach
  6. Poprawa dostępności do infrastruktury sportowej obszaru rewitalizacji. Zagospodarowanie terenu przyszkolnego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.
  7. Modernizacja obiektów infrastruktury z przeznaczeniem na cele społeczne w zakresie boisk sportowych przy I Liceum Ogólnokształcącym w Wadowicach
  8. Budowa oraz przebudowa drogi powiatowej nr 1743K w gminach Andrychów i Wieprz, stanowiącej bezpośred
  9. Zabezpieczenie osuwiska w ciągu drogi powiatowej nr 1766 K Tomice-Piekło w m. Tomice wraz z przebudową drogi w km 2+270,2 – 2+350”
  10. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego”
  11. Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  12. Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  13. Turystyczno-Gastronomiczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  14. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1769 K Spytkowice-Bachowice-Witanowice w m. Bachowice w km 2+827 - 3+527"
  15. Rozbudowa Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach o Pawilon Łóżkowy E
  16. Przebudowa dróg powiatowych w Powiecie Wadowickim- 04-254, 04-306
  17. Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1737K , 1738K położonych na terenie Gminy Andrychów
  18. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1730K położonej na terenie Gmin Kalwaria Zebrzydowska i Stryszów
  19. Modernizacja odcinka drogi powiatowej nr 1768K Brzeźnica - Tomice położonej na terenie Gminy Tomice
  20. Modernizacja drogi powiatowej nr 1768K na terenie Gminy Brzeźnica – odcinek Nowe Dwory – Tłuczań
  21. Modernizacja drogi powiatowej nr 1768K Brzeźnica – Tomice na odcinku Wyźrał – Witanowice

W dniu 22 czerwca 2018 r. Powiat Wadowicki podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. ”Modernizacja obiektów infrastruktury z przeznaczeniem na cele społeczne w zakresie boisk sportowych przy I Liceum Ogólnokształcącym w Wadowicach”. Projekt jest  współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11. Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych. Projekt był realizowany do 31 lipca 2019 r. Zgodnie z umową o dofinansowanie nr RPMP.11.01.02-12-0918/17-00-XVII/232/FE/18 całkowita wartość projektu to 1 084 655,04 zł. Dofinansowanie według umowy wynosi maksymalnie 745 481,48 zł, co stanowi 75 % kosztów kwalifikowanych.
Celem projektu jest rewitalizacja zdegradowanej części miasta Wadowice poprzez modernizację przeznaczonej na cele społeczne infrastruktury rekreacyjnej, dążąca do rozwiązywania zdiagnozowanych dla tego obszaru problemów społecznych. Realizacja celu będzie polegała na modernizacji istniejących boisk przy I Liceum Ogólnokształcącym w Wadowicach, a w efekcie stworzeniu nowoczesnych boisk wielofunkcyjnych wraz z siłownią dla niepełnosprawnych i osób starszych.
Realizacja projektu zakończyła się 30 lipca 2019 roku.

Boisko przy LO w Wadowicach
Siłownia przy LO w Wadowicach